`·.¸¸.·´´¯`··._.·Я,,ล,,ק,,т,,є,,т,,є,,к,,`·.¸¸.·
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

`·.¸¸.·´´¯`··._.·Я,,ล,,ק,,т,,є,,т,,є,,к,,`·.¸¸.·

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

alabildiğine nick :D 1

YazarMesaj
serseri_5491
moderator
moderator
serseri_5491

ruh hali : alabildiğine nick :D 1 Asik10
sanal hayvan : alabildiğine nick :D 1 5aslanwa7ff6iu0dy2

alabildiğine nick :D 1 Empty
MesajKonu: alabildiğine nick :D 1   alabildiğine nick :D 1 Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 8:52 am

...gözlerimi açsam da sen çıksan karşıma...

Bir sonbahar kadar yalnız, bir kış kadar savunmasız
Ya da ilkbaharsan, yolun başındaysan
Asla vazgeçme

Severiz yürekten sevilmesekte sevdiğimizin yüzünde gülümseme görmek isteriz karşılığında ölüm deseler Bile….

kaHpeLik yürüyüşü, sahtelik, kalbi var yüreği y0k sevdiği var değeri yok Ne diy£Lim aL£m ßuysa delikanLı ç0k…….

ben aşkı böyle tanımadım. Sevdimmi ölüümüne sevilir bilirdim Yanılmışım!.. Yalnış Öğrenmişim! AŞK Kahpelikmiş Yarı yolda bırakmakmış! senden özür dilerim SeNiN gibi Sevemedim……….

... SENİN HaVaN BeNiM ÇaqMaGıMıN GaZıNı DoLDuRMaZ………

 oNaa degeR veRipp aşQı buLacagmaa x'e degeR veRiPp y'yi buLuruMm ……….

 Tak bogazıma ipini yada kes bilegimi Sensizlikle yaşayacagıma ölüme gideyim daha iyi …

 sen bnm her mevsimimde açan bir çiçektin bn seni ellerin olasın die mi sefdim

Sevmek kadar sevilmekte bir acının yara bandıdır ama gerçekten sevmek yar diyip yardan yara almaktır....

KâhrétSin séwmiŞim, GônLûmû wêrmîŞîm, yârâLi Yüréqim, ßén SénSiz néyLérim?

Bugüne kadar yaşadıqım sensizliqi bana sen vermedin ki; bundan sonra yaşayacaqın bensizlik benim eserim olsun…

Bir varmış bir yokmuş hayat bizi çoktan unutmuş biz kimiz nerdeyiz sadece gelip geçiciyiz…

Saçmalayıp duruyorum... Bazan kendimden korkuyorum
Limandan kaçırdığım ılk gemı sen degılsın...

Aşkı iki satıra YAZMIŞLAR,
Kıymet bilmeyenlere Satmışlar.
SEVDAYI İKİ gül Dalına Asmışlar,
HASRETTEN ANLAMAYANLAR Koparmışlar.
mEvLAm seni BANA beni sana Yazmış
ZALİM KALPLER SENİ Benden Çalmış
UnUtmAkİ GÜZELİM
aşkın ADI bU Yüzden YALAN Kalmış!!!

Gülüşüne kurşun sıksada unutmaki umuda kurşun işlemez gülüm

arka sokakların kızıyız bize yakışmaz itlere yem olmak yha adam gibi…….yada adam gibi……

Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

Dünkü Cocuq DeqiLm aRtıq.. yoRqun ßiRazDa kıRqınım qiDn yoLunu kaLnDa yeRini ßiLSn arTıq..

 αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!((

Öyle birini sevki öldüğün zaman sen değil o girsin mezara......

İçimi öyle nefret sardı ki; o nefret gözlerindeki su damlası...

[Herkez Aynıyken ßen FarkLıydım !.. $imdi Herkez Fark Pe$inde , ßen Aynıyım ... ßu da ßenim Farkım ]

BanA HaVA AtICaM DiE KeNDiNi kaSMA DaMArInDaKi KaNIn BiLe Bana HasTa

Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

 HayAt bir film gibi yaşanır ve biter filmin sonunda mululuk yada keder hadi sen seç...!!

Seni sevdiğim kadar yaşasaydın ölümsüzlüğün adını a$k koyardım

iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Oyun bitti mi sanıyorsun ? Ben daha yeni başlıyorum

(w)Fahişe gönüllerin kahpeliği koymaz bize bizi,unutanı biz de unuturuz kahpece...ulan(W

Tutamayacagım sözler VERMEM, Basit kişilerle polemige GİRMEM, Bazı şeyleri asla AFFEDEMEM, Yaşanmışlıkları kolay SİLEmEm, Acıyı tanıdıgım için,kimseye ÇEkTiRmEM

Cesaretsizligi “”gurur’la”” öRTEMeM, Yalan ve taktiklerle uGraşmayın,YEMEM!, Dostlarıma laf ETTİRMEMMM… , Tutkularım var, VaZGEÇEMEMMM!!!, Gidiyosan eğer,çok özlesem bile dön dEmEMMMM, Agır geliyosa bunlar, firar serbest… , sEvEn sEvEr..sEvMeYeN yoL aLıR giDeR.

BiiTii çüNKü Hiç Bà$LàMàDi, BiiTii çüNKü HàK£Tm£Di, BiiTii çüNKü Y0LLàR VàRDi, BiiTi çüNKü Hiç 0LMàDi, GiiTi çüNKü Hiç S£VM£Mi$Ti, GiiTi çüNKü Hiç G£LM£Mi$Ti, GiiTi çüNKü Hiç BiLm£Mi$TI, GiiTi KàNàTàRàK AgLàTàRàK YiKàRàK GiiTi, V£ H£R$£Y BiiTi…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, i$T£ GiDiY0RuM BiR$£Y D£M£D£N àRKàMi DôNm£D£N $iKàY£T £TM£D£N…!!!!!!!!!

ßeni YormayIn!->çOk ü$engeCim, ßana yaLan söyLemeyin!->Nefret Ederim, ßana ßi$ey sOrmayIn! -> ßiLmiOrum, Ciddi oLmayIn->ßen güLüyorum, çOk mu zOr¿->Ugra$Iyorum!.
GideLim Diyin!->GeLiyorum!, Derdinmi var¿->DinLiyorum, ßana a$Ik oLma!==>ßen ZaTeN SeWiyOrum !!!

Nasil yalan söylerim, Gözler inkar etmezki, Hayir desem bile, Sözlerim kar etmezki

Ben bu askla kavrulsamda, Bu yanginda kül olsamda, Aska doydum nasil olsa, Sen mutlu ol yeter bana..

Sen kapimi calmasanda, Düslerimle kalmasanda, Bir gülüsün yeter bana, Yeterki sen mutsuz olma..

Seni seviyorum, seviyorum, seni seviyorum, Sen sevmesen bile, Seviyorum, seni seviyorum, İstemesen bile!

Geceyi bağladım gündüze, Gün doğsada de, Yıldızlar solsada, Gözümü yummadan ben yineé

Dünyaya kızar dururum, Kendime sorar dururum, Hep seni severmiyim böyle..

Yok olmuş hayallerin çıkmazında, kurumuş bir çiçek senden bana son kalan..

3-5 boş kovan, birkaç damla yaş, maziden hatıralar, Bıraktığının hepsi bu kadar..

Yaşamalıyım derken her uyandığımda, ölmeyi istiyorum gecenin karanlığında..

seveceksen sevgilim ol, sevmeyeceksen komşum ol, öldüreceksen azrailim ol.

Alaca Karanlıgı Sevmem Ya Gündüz Olmalı Ya Gece Kurşun ya Tam Anlın dan Vurmalı Ya da Namluda Kalmalı Yar Dedigin Ya Tam Sevmeli Yada Çekip Gitmeli (bitter_me_please)

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar!!!

UNUTMA BEYAZ GÜLÜN GÖLGESİ BİLE SİYAHTIR(zor kız

BİR ZMANLAR HAYLİMDİN ŞİMDİ KABUSUM OLDUN ,BEN SENSİZ SANİYELRİME ACIRKEN SEN BAŞKALIRININ OLDUN..

qÖzLer aqLmakLı sÖzLer aCımaSız hayaT anLamSızZZ..!

DünYa Ba$a DöNéBiLiR Ama Ben BiR DaHa Ba$a DöNéMéM YaPaMam BiR DAHa ÖLeMem..!!

Hatırlamak bir daha unutup gitmek kolayca unutmak bu kadar kolaysa sil o zaman beni hatırlama bir daha...

Aşk bitmez kimse onu silemez ancak hayat terkettiğinde devam edemez [suheyla]

WIDTHNESS BEATIFULL MY

Kanayan kalbi sarmaya çalışma!sen uğreştıkça o hep kanayacak

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...
eĞeR Bu DüNyAdA sEvİp De sEvİlMeMeK vArSa DuRdUrUn DüNyAyI iNeCeK vAr!!!!!!......

bir kelebek olsam güneş yağmur demeden kanatlanarak yanına uçardım omzuna konup sana doyasıya bakar hiç haber vermeden yanağından öper kaçardım

duY ki, senden nefret ediyorum!!! anla ki, bir başkasını seviyorum! şimdi kulaklarını tıka, SENİ UNUTAMIYORUM!!!

Benİ KayBEtmEYi SEceNİ bEN KAzaNMak İçiN uğrASmaM..

BAnA yıLdızLar kadar uzaksıN ama vaR olDuğunu bilmekte güzeL!

DiKKat et bu aRaLar tetiği ağıR çeKip yoK oLma, namLu sana baKıyoR boşuNa bana acımaya KALKMA!

..//SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ..SONUNU DÜŞÜNMEDEN KAHRAMAN OLANLAR FAZLA KALAMAZ..//

(w)Fahişe gönüllerin kahpeliği koymaz bize bizi,unutanı biz de unuturuz kahpece...ulan(W)(çorumlu_vahit)

zamanla tanırsın insanları yiter gider hayallerin birer birer gerçeği görüp nefretini tadarsın zamanla...

1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI

Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi. k tunnel.com
Sen cana cansın
Sen çalıp kaçansın
Buna bu can nasıl dayansın
Can dediğin ne ki
Çölde bir kum tanesi
Dön gel de bu can canlansın

Sevgilerin en güzeli seni sevmek,
Özlemlerin en güzeli seni özlemek,
Ve hayatın tadı sabah kalktığımda,
Senin varolduğunu bilmek...
https://birebir.yetkin-forum.com

alabildiğine nick :D 1